Bu sayfayı yazdır
Hilvan'a Yapılan Yatırımları Değerlendirdiler

Hilvan'a Yapılan Yatırımları Değerlendirdiler

Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık ve Hilvan Ak Parti İlçe Başkanı Hanif Düzme, Hilvan'a yapılan yatırımları değerlendirdiler.

Şanlıurfa Valiliği İl Özel İdaresi tarafından Hilvan'a yaptırılan suni çim futbol sahası ve yarı olimpik yüzme havuzu çalışmalarını inceleyen Hilvan AK Parti İlçe Başkanı Hanif Düzme yaptığı değerlendirmede " Hilvan'da bu sene içinde yapılan yatırımlar hiç bir zaman yapılmadı. Hilvan AK Parti ilçe başkanlığı olarak, Şanlıurfa Valiliğimiz, il başkanlığımız, kaymakamlık ve belediye ile koordineli bir çalışma içindeyiz. Yapılan bu çalışmaların sonucu olarak ilçemize 2. lig maçlarının oynanabileceği bir saha meydana geldi. Hilvan'ın sosyal alanlarda gelişmesi bizleri memnun  ediyor" dedi.

Yapılan çalışmaların Hilvan'ın kalkınması ve gelişmesi bakımından önemli olduğunu vurgulayan Hilvan belediye başkanı Aslan Ali Bayık" Genç nüfusun yoğun olduğu Hilvan'daki gençler toprak sahada oynamak zorunda kalıyorlardı. Spor faaliyetlerini sağlıklı bir şekilde yürütmek isteyen gençlerimiz böyle bir sahadan mahrumdular. Başta sayın bakanımız olmak üzere, milletvekillerimizin, valimizin, Ak parti il başkanımız ve kaymakamımızın girişim ve destekleriyle ilçemize yüksek standartlarda bir futbol sahası ve yarı olimpik yüzme havuzu yaptırıldı. Hilvan'a yapılan yatırımlar konusunda desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum. Hilvanlı gençlerimize hayırlı ve uğurlu olsun           dedi.