Bu sayfayı yazdır
Personelle Uyum Toplantısı

Personelle Uyum Toplantısı

Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık birim amirleriyle haftalık uyum toplantısını gerçekleştirdi.

Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık birim amirleriyle haftalık uyum toplantısını gerçekleştirdi.

 Her hafta sonunda birim amirleriyle uyum toplantısı düzenleyen belediye başkanı Aslan Ali Bayık, birim amirlerine " Vatandaşa karşı kibar ve saygılı olun" dedi. 

Hafta içerisinde yapılan işler hakkında ilgili birim amirlerinden bilgi alan Bayık, sonraki hafta için yapılacaklar konusunda da program hazırlığı amacıyla toplantı düzenlediklerini söyledi. 

Bayık " Belediye işlerin ivedilikle yürütülmesi gereken bir hizmet kurumudur. Halkımıza en iyi ve en hızlı şekilde hizmet sunmak için buradayız. Hizmette ve diğer işlerde aksaklıkların yaşanmaması için personelimizin uyum içinde çalışması için haftalık toplantı yapıyoruz. Aynı zamanda hayata geçirdiğimiz projelerle ilgili olarak neler yaptığımızı, işin hangi aşamasında olduğumuzun bilgisine ulaşıyoruz. Haftalık yapılan işlerden bilgi aldığımız kadar sonrası için yapılacakların da plan ve programını yapıyoruz. 

" Vatandaşa Kibar ve Saygılı Davranın" 

Biri amirleriyle haftalık uyum toplantısı düzenleyen belediye başkanı Aslan Ali Bayık, personelden özellikle vatandaşlara saygılı ve kibar davranmalarını istedi. 

Bayık, bu konudaki düşüncelerini şöyle ifade etti. " Belediye başkanı olarak gelip geçici mevki sahibiyiz. Burası kimsenin kalıcı mülkiyeti değildir. Burada kalıcı olan ve süreklilik arz eden tek şey halka hizmettir. Çünkü belediye demek hizmet eden kurum demektir. Bu vesileyle çok hassas olmalıyız. Her ne amaçla gelirse gelsin, belediyeye gelen vatandaşa son derece kibar ve saygılı davranın"