• (0414) 681 20 07
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Haberler

Başkan Bayık'tan 15 Temmuz Mesajı

Başkan Bayık'tan 15 Temmuz Mesajı

Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Mesajında birlik ve beraberliğin önemine dikkat çeken Bayık, bir ve beraber olduğumuz sürece üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir şey yoktur ve olamaz dedi.

Bayık, mesajına şu ifadelerle devam etti:

'Bu ülkenin ekmeğini yiyip, suyunu içen, ancak inancını ihanete çevirerek ülkenin bütünlüğüne kast eden Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ),  bu aziz milletin inanılmaz gücü karşısında perişan olmuş ve kirli emeline ulaşamamıştır. Cennet vatanımızın üzerinde dalgalanan bayrağımıza, dinmeyen ezanlarımıza, birlik ve bütünlüğümüze tezgah kuranlar, bugün tezgahları başlarına yıkılmış ve tarihin kirli ihanet sayfalarında yer almışlardır. Bağımsızlığını ve inancını hiçbir şeye değiştirmeyen aziz milletimiz, ihanetin hedefindeki Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın dik duruşuyla meydanlara dökülmüş ve karanlık gecenin sabahında ülkeyi aydınlığa kavuşturmuştur. Hain darbe girişimi karşısında, ölümü kendi bedeninde ve kendi ruhunda öldüren aziz milletimiz, tüm dünyanın gözleri önünde yeni bir tarih yazarak 15 Temmuz'u, şehit ve gazilerini ölümsüzleştirmiştir. Bu vesile ile; 15 Temmuz'da tanklara ve toplara, uçak ve bombalara karşı canını siper eden tüm aziz şehitlerimizi rahmetle ve minnetle yad ediyorum. Gazilerimize sağlıklı bir ömür diliyorum'.

Diğer Haberler

Error: No articles to display

© 2020 - Hilvan Belediyesi resmi Web Sitesi - Web Tasarım: Koray ÇOKOL