• (0414) 681 20 07
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Haberler

Hilvan’da 11 Mayıs öncesi berber ve kuaförler dezenfekte edildi

Hilvan’da 11 Mayıs öncesi berber ve kuaförler dezenfekte edildi

Normalleşme süreci kapsamında 11 Mayıs Pazartesi gününden itibaren halkın hizmetine girecek olan berber, kuaför ve güzellik merkezleri dezenfekte edilmeye başlandı.

Halkın ortak kullanım alanları başta olmak üzere ilçede Coronavirüs (Covid-19) salgınına karşı yoğun bir çalışma sürecine giren Hilvan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü 11 Mayıs Pazartesi gününden itibaren belli kurallar çerçevesinde hizmete açılacak olan berber, kuaför ve güzellik merkezlerini ilaçlamaya başladı.

Devam eden çalışmalarla ilgili yazılı açıklamada bulunan Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık ‘Coronavirüs salgınına karşı tedbir amacıyla bir süredir hizmete kapatılan ve belli şartlar kapsamında tekrar halka hizmet verecek olan berber, kuaför ve güzellik merkezleri Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz tarafından dezenfekte edilmeye başlandı. Covid-19 salgınından hiçbir vatandaşımızın etkilenmemesi için tedbirlerimizi en üst seviyeye çıkardık. Türkiye genelinde alınan önlemler neticesinde virüsün yayılım hızı azalmaya başladı. Belediye olarak halkımızın sağlığı ve güvenliği için bugüne kadar salgın ile  mücadelede göstermiş olduğumuz hassasiyeti normalleşme sürecinde de devam edeceğimizden hiç kimsenin şüphesi olmasın. 11 Mayıs’tan itibaren hizmete girecek olan berber ve kuaför esnaflarımıza hayırlı kazançlar, halkımıza da sıhhatler diliyorum’ açıklamasında bulundu.


Diğer Haberler

Error: No articles to display

© 2020 - Hilvan Belediyesi resmi Web Sitesi - Web Tasarım: Koray ÇOKOL