Bu sayfayı yazdır
Hilvan’da Corona virüs önlemi

Hilvan’da Corona virüs önlemi

Hilvan Belediyesi, Çin’in Vuhan kentinden dünyaya yayılarak tehdit oluşturan Corona virüsüne karşı başlattığı etkin mücadelesini sürdürüyor.

Belediyenin Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan özel ekip ve ekipmanla şehir içi ve şehirler arası ulaşımı sağlayan ulaşım araçlarını, okul bahçeleri, parklar, taziye evi, cami, insanların toplu halde bulunduğu mekanlar, el temasların yoğun olduğu ATM’ler, spor ve gösteri salonları gibi yerlerde dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor.

Corona Virüs ile devam eden etkin mücadeleyle ilgili açıklamada bulunan birim yetkilileri “Hilvan Belediyesi olarak 158 ülkede görülen ve insan sağlığını ciddi anlamda tehdit altına alınan Corona Virüse karşı başlattığımız etkin dezenfekte çalışmasını aralıksız sürdürüyoruz. Bu kapsamda, ibadethaneler, parklar, çocuk oyun alanları, ATM’ler, cafeler, gençlik merkezleri, kültür merkezleri, taşıtlar ve halka açık bütün alanları dezenfekte ettik etmeye devam edeceğiz. Halkımızın sağlığı ve güvenliği için dezenfekte edilmemiş yer kalmayana kadar ve virüs etkisiz hale gelene kadar çalışmalarımız devam edecektir.