• (0414) 681 20 07
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Haberler

Kayseri, Erzincan ve Kırıkkale Belediyeleri İle Kardeş Olduk

Kayseri, Erzincan ve Kırıkkale Belediyeleri İle Kardeş Olduk

Hilvan Belediyesi, Kayseri Büyükşehir, Erzincan ve Kırıkkale Belediyeleri ile kardeş belediye oldu.

Yarın Şanlıurfa'da yapılacak olan Ak Partinin genişletilmiş il başkanları ve belediye başkanları toplantısı öncesi Kayseri, Erzincan ve Kırıkkale belediye başkanları Hilvan'a geldi.


Hilvan'a gelen Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ahmet Serdar Altıntuğ,  Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ve Kayseri Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanı Mehmet Savruk, yapılacak olan toplantı kapsamında Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık'ı makamında ziyaret ederek Hilvan'da yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.


Hilvan'a gelen misafir belediye başkanları Hilvan Kaymakamı Ahmet Özay'a yaptıkları ziyaretin ardından AK Parti ilçe teşkilatı ve STK'ları da ziyaret ederek çeşitli temaslarda bulundular.


Hilvan AK parti ilçe başkanı Hanif Düzme ve Hilvan Belediye meclis üyeleri il beraber Hilvan esnafını ziyaret eden belediye başkanları, ziyaret ettikleri bir terzide yerel kıyafet olan şalvar siparişi verdi.


Ak partinin Ankara dışında ilk kez Şanlıurfa'da gerçekleştireceği genişletilmiş il başkanları ve belediye başkanları toplantısı için Hilvan'a gelen belediye başkanlarına,  Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık tarafından fahri hemşerilik beratı verilerek kardeş şehir oldular.


Bursa Yıldırım, İstanbul Bağcılar ve İstanbul Beykoz'dan sonra Hilvan belediyesinin kardeş belediye sayısı 6 oldu.


Diğer Haberler

Error: No articles to display

© 2020 - Hilvan Belediyesi resmi Web Sitesi - Web Tasarım: Koray ÇOKOL