• (0414) 681 20 07
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Haberler

Başkan Bayık Vatandaşlarla Bayramlaştı

Başkan Bayık Vatandaşlarla Bayramlaştı

Hilvan Kaymakamlığı ve Hilvan Belediyesi'nin belediye çay bahçesinde ortaklaşa düzenlediği programa Hilvan Kaymakamı Halid Yıldız, Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Cidir, AK Parti milletvekili adayı Güler Kama İzol, belediye meclis üyeleri, STK başkanları, mahalle muhtarları, kurum amirleri ve vatandaşlar katıldı. 

İlçe protokolünün vatandaşlarla bayramlaşmasının ardında konuşan Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, sürecin bir lik ve beraberlik süreci olduğunu vurgulayarak 'Bu ülkeye göz dikenler, Balyozlarla, Ergenekonlarla, 15 Temmuzlarla başarılı olamayınca bu defa ekonomik olarak savaş açmaya başladılar. Ancak bunu da başaramadılar ve başaramayacaklardır. Bu millette bu inanç ve azim olduktan sonra liderinin dik duruşuyla her daim her türlü ihanet saldırılarını başından savacak güce ve kudrete sahiptir. Allah bu birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Bu vesile Kurban Bayramı'nın İslam alemi başta olmak üzere, dünyadaki tüm mazlumlara ve insanlığa hayırlı olmasını temenni ediyorum' dedi. 

Belediye çay bahçesinde gerçekleştirilen bayramlaşmanın ardından İlçe Jandarma Komutanlığı'na geçen ilçe protokolü, vatani görevlerini Hilvan'da tamamlayan Mehmetçik ile bayramlaşıp ardından AK Parti İlçe Başkanlığı'na geçip partililerle bayramlaştı.

Diğer Haberler

Error: No articles to display

© 2020 - Hilvan Belediyesi resmi Web Sitesi - Web Tasarım: Koray ÇOKOL