Müdürlükler E-Posta Adresleri

Hilvan Belediyesi
Birim Müdürlükleri (Güncel)
Sıra
No
Birimi Adı Soyadı E-Mail 
1 Belediye Başkanı Aslan Ali BAYIK Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
2 Başkan Yardımcısı Mahmut Murat Çelebi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
     
3 İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Habeş Berme Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
4 Bilgi İşlem Müdür V. Habeş Berme Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
5 Yazı İşleri Müdürü Önder Baytak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
6 Ulaşım Hizmetleri Müdür V. Önder Baytak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
7 Mali İşler Müdür V. Salih Muratoğlu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
8 Destek Hizmetleri Müdür V. Salih Muratoğlu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
9 Sosyal İşler Müdür V. Mustafa Şanda Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
10 Strateji Geliştirme Müdür V. Muzaffer Sezer Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
11 İmar ve Şehircilik Müdür V. Yaşar Çellik Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
12 Fen İşleri Müdür V. Ramazan İşik Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
13 Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdür V. Mustafa Ufak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
14 Emlak ve İstimlak Müdür V. Ramazan Benzin Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
15 Zabıta Müdür V.  Necati Yüksekyayla Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
16 Park ve Bahçeler Müdür V. Yunus Emre Yıldız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
17 Temizlik İşleri Müdür V. Yunus Emre Yıldız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
18 Evlendirme Memuru Ali Toprak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
HİLVAN BELEDİYESİ

İLETİŞİM

Bağlar Mahallesi, İzollu Bozan Bey Caddesi No:20, 63900 Hilvan/Şanlıurfa

((0414) 681 20 07

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

ÇAĞRI MERKEZİ

© 2021 Hilvan Belediyesi